Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: List
cy: Rhestr

en: Message
cy: Neges

en: Link
cy: Dolen

en: Position
cy: Lleoliad

en: Subtitle
cy: Is-deitl
