Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: List
da: Vis

en: Message
da: Meddelelse

en: Position
da: Placering

en: Grid
da: Gitter

en: Subtitle
da: Underrubrik

en: Headline
da: Overskrift

en: Promo
da: Teaser
