Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: List
de: Liste

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Grid
de: Raster

en: Subtitle
de: Unter-Überschrift

en: Headline
de: Überschrift
