Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: List
el: Λίστα

en: Message
el: Μήνυμα

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Position
el: Θέση

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Grid
el: Πλέγμα

en: Subtitle
el: Υπότιτλος
