Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: List
es: Listado

en: Message
es: Mensaje

en: Link
es: Enlace

en: Position
es: Posición

en: Features
es: Características

en: Grid
es: Cuadrícula

en: Subtitle
es: Subtítulo

en: Headline
es: Titular
