Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: List
et: Nimekiri

en: Message
et: Teade

en: Position
et: Asukoht

en: Features
et: Omadused

en: Grid
et: Ruudustik

en: Subtitle
et: Alapealkiri
