Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: List
eu: Zerrenda

en: Message
eu: Mezua

en: Link
eu: Esteka

en: Position
eu: Kokapena

en: Grid
eu: Sareta

en: Subtitle
eu: Azpi-izenburua
