Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: List
fa: فهرست

en: Message
fa: پیغام

en: Link
fa: پیوند

en: Position
fa: موقعیت

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Grid
fa: شبکه

en: Subtitle
fa: زیر عنوان

en: Headline
fa: عنوان
