Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: List
fr: Lister

en: Link
fr: Lien

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Grid
fr: Grille

en: Subtitle
fr: Sous-titre

en: Headline
fr: Titre principal
