Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: List
gl: Lista

en: Message
gl: Mensaxe

en: Link
gl: Ligazón

en: Position
gl: Posición

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Grid
gl: Grella

en: Subtitle
gl: Subtítulo
