Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: List
he: רשימה

en: Message
he: הודעה

en: Link
he: קישור

en: Position
he: מיקום

en: Features
he: פיצ'רים

en: Grid
he: רשת

en: Subtitle
he: כותרת משנה
