Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: List
hi: सूची

en: Message
hi: संदेश

en: Link
hi: कड़ी

en: Position
hi: स्थान

en: Grid
hi: ढांचा

en: Subtitle
hi: उपशीर्षक
