Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: List
hr: Popis

en: Message
hr: Poruka

en: Link
hr: Poveznica

en: Position
hr: Pozicija

en: Features
hr: Značajke

en: Grid
hr: Mreža

en: Subtitle
hr: Podnaslov
