Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: List
hu: Lista

en: Message
hu: Üzenet

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Features
hu: Jellemzők

en: Grid
hu: Rács

en: Subtitle
hu: Alcím

en: Headline
hu: Címsor
