Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: List
id: Daftar

en: Message
id: Pesan

en: Link
id: Tautan

en: Position
id: Posisi

en: Features
id: Fitur

en: Grid
id: Kotakan

en: Subtitle
id: Subjudul
