Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: List
it: Elenco

en: Message
it: Messaggio

en: Position
it: Posizione

en: Features
it: Funzionalità

en: Grid
it: Griglia

en: Subtitle
it: Sottotitolo
