Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: List
ja: リスト

en: Message
ja: メッセージ

en: Link
ja: リンク

en: Position
ja: ポジション

en: Features
ja: フィーチャー

en: Grid
ja: グリッド

en: Subtitle
ja: 見出し2
