Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: List
nl: Lijst

en: Message
nl: Bericht

en: Position
nl: Positie

en: Grid
nl: Raster

en: Subtitle
nl: Ondertitel
