Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: List
oc: Listar

en: Message
oc: Messatge

en: Link
oc: Ligam

en: Position
oc: Posicion

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Grid
oc: Grasilha

en: Subtitle
oc: Sostítol
