Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: List
pl: Lista

en: Message
pl: Wiadomość

en: Link
pl: Odnośnik

en: Position
pl: Pozycja

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Grid
pl: Siatka

en: Subtitle
pl: Podtytuł

en: Headline
pl: Nagłówek
