Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: List
ps: لړ

en: Message
ps: پيغام

en: Link
ps: تړونی

en: Position
ps: ځاى

en: Grid
ps: ځاليز
