Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: List
pt: Lista

en: Message
pt: Mensagem

en: Link
pt: Ligação

en: Position
pt: Posição

en: Features
pt: Funcionalidades

en: Grid
pt: Grelha

en: Subtitle
pt: Subtítulo

en: Headline
pt: Título
