Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: List
ru: Список

en: Message
ru: Сообщение

en: Link
ru: Ссылка

en: Position
ru: Позиция

en: Features
ru: Особенности

en: Grid
ru: Сетка

en: Subtitle
ru: Подзаголовок
