Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: List
sk: Zoznam

en: Message
sk: Správa

en: Link
sk: Odkaz

en: Position
sk: Pozícia

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Grid
sk: Mriežka

en: Subtitle
sk: Podnadpis
