Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: List
sl: Seznam

en: Message
sl: Sporočilo

en: Link
sl: Povezava

en: Position
sl: Položaj

en: Subtitle
sl: Podnaslov
