Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: List
sv: Lista

en: Message
sv: Meddelande

en: Link
sv: Länk

en: Features
sv: Funktioner

en: Grid
sv: Rutnät

en: Subtitle
sv: Underrubrik

en: Headline
sv: Rubrik
