Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: List
te: జాబితా

en: Message
te: సందేశం

en: Link
te: లింకు

en: Position
te: స్థానం

en: Features
te: విశేషాలు

en: Subtitle
te: ఉపశీర్షిక
