Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: List
uk: Список

en: Message
uk: Повідомлення

en: Link
uk: Посилання

en: Position
uk: Позиція

en: Features
uk: Властивості

en: Grid
uk: Сітка

en: Subtitle
uk: Підзаголовок

en: Headline
uk: Заголовок
