Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: List
vi: Danh sách

en: Message
vi: Thông điệp

en: Link
vi: Liên kết

en: Position
vi: Vị trí

en: Features
vi: Tính năng

en: Grid
vi: Lưới

en: Subtitle
vi: Phụ đề
