Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: List
ar: قائمة

en: Message
ar: الرسالة

en: Link
ar: رابط

en: Position
ar: الوضع

en: Features
ar: الخصائص

en: Grid
ar: شبكة

en: Subtitle
ar: عنوان ثان
