Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: List
az: Siyahı

en: Message
az: Mesaj

en: Position
az: Vəzifə

en: Grid
az: Cədvəl

en: Subtitle
az: Altyazı
