Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Position
bo: གནས་ས

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: Subtitle
bo: ཁ་བྱང་ཕལ་བ
