Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: List
eo: Listo

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Link
eo: Ligilo

en: Position
eo: Loko

en: Features
eo: Ecoj

en: Subtitle
eo: Subtitolo
