Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: List
fi: Lista

en: Message
fi: Viesti

en: Link
fi: Linkki

en: Position
fi: Sijoitus

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Grid
fi: Ruudukko

en: Subtitle
fi: Alaotsikko

en: Headline
fi: Otsikko
