Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: List
is: Listi

en: Message
is: Skilaboð

en: Link
is: Hlekkur

en: Position
is: Staðsetning

en: Grid
is: Grind
