Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: List
lt: Sąrašas

en: Message
lt: Žinutė

en: Link
lt: Nuoroda

en: Position
lt: Pozicija

en: Features
lt: Savybės

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Subtitle
lt: Paantraštė
