Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: List
lv: Saraksts

en: Message
lv: Ziņojums

en: Link
lv: Saite

en: Position
lv: Pozīcija

en: Grid
lv: Režģis

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts
