Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: List
ne: सूचि

en: Message
ne: सन्देश

en: Link
ne: लिङ्क

en: Features
ne: विशेषताहरू

en: Subtitle
ne: उपशीर्षक
