Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: List
ro: Listă

en: Message
ro: Mesaj

en: Link
ro: Legătură

en: Position
ro: Poziţie

en: Features
ro: Caracteristici

en: Grid
ro: Grilă

en: Subtitle
ro: Subtitlu
