Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: List
ta: பட்டியல்

en: Message
ta: செய்தி

en: Link
ta: சுட்டி

en: Position
ta: இடம்

en: Grid
ta: கட்டம்

en: Subtitle
ta: உபதலைப்பு
