Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: List
th: ดูลิสต์

en: Message
th: ข้อความ

en: Link
th: ลิงค์

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Grid
th: ตะแกรง

en: Subtitle
th: คำบรรยาย
