Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: List
tr: Liste

en: Message
tr: İleti

en: Link
tr: Bağlantı

en: Position
tr: Konum

en: Features
tr: Özellikler

en: Grid
tr: Izgara

en: Subtitle
tr: Alt başlık
