Story Chief (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Language
bs: Jezik

en: Tags
bs: Tagovi

en: Image
bs: Slika

en: Category
bs: Kategorija

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Language neutral
bs: Neutralan jezik
