Story Chief (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Language
eo: Lingvo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Image
eo: Bildo

en: Category
eo: Kategorio

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Language neutral
eo: Lingve neŭtrala
