Story Chief (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Language
et: Keel

en: Tags
et: Sildid

en: Image
et: Pilt

en: Category
et: Kategooria

en: Update
et: Uuenda

en: Node settings
et: Sisuelemendi seaded

en: Global Settings
et: Kohalikud seaded

en: Language neutral
et: Keelest sõltumatu

en: Long text and summary
et: Pikk tekst kokkuvõttega

en: Term reference
et: Termini viide
