Story Chief (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Language
fi: Kieli

en: Tags
fi: Tagit

en: Image
fi: Kuva

en: Category
fi: Kategoria

en: Update
fi: Päivitys

en: Node settings
fi: Solmun asetukset

en: Global Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Language neutral
fi: Kielineutraali

en: Field mapping
fi: Kenttien vastaavuuksien määrittely

en: Long text and summary
fi: Pitkä teksti ja yhteenveto

en: Term reference
fi: Termiviittaus
