StoryChief (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Image
hy: Նկար

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Language neutral
hy: Չեզոք լեզու
