Story Chief (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Language
sl: Jezik

en: Tags
sl: Oznake

en: Image
sl: Slika

en: Category
sl: Kategorija

en: Update
sl: Posodobitev

en: Language neutral
sl: Nevtralen jezik
