Story Chief (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Language
sq: Gjuha

en: Tags
sq: Etiketat

en: Category
sq: Kategoria

en: Update
sq: Rifresko

en: Language neutral
sq: Nuk varet nga gjuha

en: Term reference
sq: Termi referencë
