Story Chief (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Language
bg: Език

en: Tags
bg: Таг

en: Image
bg: Снимка

en: Category
bg: Категория

en: Update
bg: Промени

en: Language neutral
bg: Езиково неутрален

en: Long text and summary
bg: Кратко и пълно съдържание

en: Term reference
bg: Позоваване на термин
